Doprava zdarma nad 5000 Kč | info@bucifalek.cz

O nás

Od aut k dětem?

Naše firma působí od roku 2014 jako dodavatel zboží ze zahraničí. Koncem roku 2014 jsme se úspěšně zařadili mezi významné prodejce pneumatik pro osobní a nákladní vozidla. Toto odvětví jsme však přenechali jiným a začali se specializovat na produkty pro děti. Stalo se tak v polovině roku 2016 a to z prostého důvodu, děti jsou nám prostě blíže. Ačkoliv jsme na tomto poli noví, věnovali jsme dostatek času abychom vám zajistili ty nejkvalitnější, bezpečné a cenově výhodné produkty. Námi nabízené produkty máme odzkoušené a můžeme je tak s klidným svědomím pustit do prodeje na našich stránkách.

Jsme také rodiči

Sami se neustále potýkáme s problémy co dětem koupit a čemu se vyvarovat, neboť trh je plný produktů z Číny a ne vždy splňují zdravotní a bezpečnostní normy. Snažíme se vyvarovat nekvalitním produktů jak v životě tak i tady na stránkách Bucifálka.

  • Vybíráme jen to nejlepší
  • Vstřícný zákaznický servis
  • Nejlepší ceny u nás

Na prvním místě je naše dítě

cms-img

Dbáme především na nezávadnost a bezpečnost. Nejsme žádný chemický ani bezpečnostní ústav, nicméně vybíráme produkty, které splňují přísné evropské normy pro bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.

  • EN 1888 - Tato evropská norma specifikuje bezpečnostní požadavky a metody zkoušení pro dětské kočárky konstruované k přepravě jednoho nebo více dětí.
  • EN 71-8 - Tato evropská norma stanovuje požadavky a metody zkoušení mechanických a fyzikálních vlastností hraček.

Tyto normy by vás měli zajímat při výběru jakéhokoliv kočárku či hračky pro dítě, neboť označují jejich nezávadnost netoxičnost a určitý standart bezpečnosti.

Normy nejsou vše

Samozřejmě se najdou produkty, které sice splňují evropské normy, avšak i tak bychom je nedoporučili pro jejich nekvalitu. Abychom zabránili, či alespoň minimalizovali riziko dodání nekvalitních výrobků, byli jsme se podívat do výrobních hal a sledovali jejich výrobní procesy.

Je rok 2017 a my jsme tady

Začátkem letošního roku jsme připraveni k prvním prodejům kvalitních kočárku za příznivé ceny. Díky výborným schopnostem naších obchodních zástupců jsme dokázali vyjednat pro vás ty nejpříznivější ceny na trhu.

I nadále budeme naši nabídku rozšiřovat a pokračovat v testování a sledování výrobních procesů nabízených produktů.


Nenabízíme nic, co bychom sami nedali svým dětem!

Tomáš Szabo, provozovatel obchodu

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: